جشنواره تابستانه کانون فیلم و عکس پلی تکنیک
جمعه 6 مرداد 1385
ثبت نام آغاز شد

 

 

ثبت نام در برنامه های جشنواره تابستانه کانون فیلم و عکس پلی تکنیک آغاز شد. چند نکته حایز اهمیت و قابل توجه:

 

۱- ثبت نام همه روزه به جز پنج شنبه و جمعه، از ساعت ۱۱ الی ۱۶ انجام خواهد شد.

 

۲- محل ثبت نام: خیابان حافظ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران) - ساختمان کانون های فرهنگی-هنری - کانون فیلم و عکس

 

۳- برای کسب اطلاعات بیشتر چند راه وجود دارد: مراجعه به پست های قبلی همین وبلاگ، گذاشتن کامنت و پرسیدن سوال ها، ای-میل زدن و پرسیدن سوال ها (sina_matlabi@yahoo.com)، تماس با شماره های ۱-۶۴۵۴۳۱۱۰ (داخلی ۱۰۷) در وقت های ثبت نام، مراجعه به کانون فیلم در مواقع ثبت نام

 

۴-  ثبت نام به صورت تلفنی و اینترنتی هم انجام خواهد شد. برای ثبت نام تلفنی در وقت های ثبت نام با شماره بالا تماس بگیرید. و برای ثبت نام اینترنتی به sina_matlabi@yahoo.com میل بزنید و در میل خود چند چیز را فراموش نکنید: نام و نام خانوادگی(کامل)، شماره تماس، دانشجو هستید یا خیر(کدام دانشگاه و چه رشته ای)، تمایل به ثبت نام در کدام کلاس(ها) یا کارگاه(ها) را دارید.

 

۵- برای اطلاع از وجه کلاس ها و کارگاه ها در وقت های ثبت نام با شماره های فوق تماس گرفته یا حضورا مراجعه نمایید. قابل توجه این که برنامه های کانون فیلم و عکس پلی تکنیک، به جهت دانشجویی بودن، در مقایسه با موسسات سطح شهر، با هزینه بسیار نازل برگزار می گردد.

 

۶- ظرفیت کلاس ها محدود است. در صورت تمایل هر چه سریعتر اقدام نمایید.

 

۷-  جشنواره از شنبه ۱۴ مرداد آغاز می شود (به جز کلاس نظریه فیلم / مازیار اسلامی) و به مدت ۶ هفته (۲۴ شهریور) به طول خواهد انجامید. کلاس ها معمولا ۱۰-۱۲ جلسه ای هستند.


عناوین آخرین یادداشت ها
معرفی وبلاگ
آرشیو
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 68626